Domov | Služby
DERMATOKOZMETIKA A KOZMETIKA
Služby derma ls štúdia sú určené pre široký okruh zákazníkov. Pozývame Vás do nášho dermatokozmetického centra, v príjemnom prostredí ponúkame:
ČISTENIE
Hydrafacial

Procedúra HydraFacial sa stará o Vašú pleť od základu. Vďaka Vortex - fusion technológii je pleť napustená glukosaminmi, antioxidantami, peptidami a kyselinou hyaluronovou. Zároveň prebieha aj čistenie odstráňujúce odumreté kožné bunky a vysávajú sa rozpustené mazové zátky. Pleť je po ošetrení hydratovaná, napnutá a stimulovaná k obnove. Vhodná pre každý typ pokožky.

Comodex

Comodex, efektívne odstránenie akné a postakné. Línia určená pre starostlivosť o mastnú a problemovú pokožku aj nad 30 rokov.

Prednosti - antiseptický účinok, čistenie bez poranenia, estetický upokojivý stav po procedúre, rýchle hojenie raniek .

Výsledok-normalizácia procesu tvorby mazu, odstránenie komedónov a elementov akné, zmenšenie rozšírených pórov, predchádzanie vzniku postakné, vyrovnanie farby a textúry pleti.

 

PEELING
Microdermabrazia

Mikrodermabrázia – je procedúra pri ktorej je pokožka vystavená neinvazívnemu odstráneniu vrchnej vrstvy pokožky, hlavne odumretých kožných buniek, tiež podporuje produkciu nových kožných buniek v bazálnej najhlbšej vrstve kože. Táto procedúra stimuluje tvorbu kolagénu, hĺbkovo prečistí póry, čím pozitívne pôsobí na štruktúru a vzhľad pokožky.

Mikrodermabrázia je vhodná pre pokožku inklinujúcu k tvorbe akné z malými jazvami keratózou rozšírenými pórmi. Ak bola pokožka poškodená slnečným žiarením.

Po zákroku sa v domácom ošetrení aplikujú hydratačné, regenerujúce prípravky. V najbližších 3 dňoch je potrebné vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu. 3 dni pred a 3 dni po zákroku je potrebné vynechať používanie krémov AHA kyselín.

Neodporúča sa pri keloidných jazvách, aktívnom herpese, akné v zapálenom stave, aktívnu rosaceu, AIDS, exémoch, dermatitíde, rakovine kože, vírusových a cievnych ochoreniach, bradaviciach, nestabilnom diabetes, autoimunitnom ochorení, hepatitíde.

Po zákroku je vhodné použiť hydratačný krém s UV faktorom. Nepoužívať Alpha-Hydroxy, nepoužívať žiadny make-up ani púder počas 24 hodín.

V našom štúdiu požívame prístroj diamantová dermabrazia. Neobsahuje žiadné krištáliky ani rotujúce hlavice a pracuje na najvyššej úrovni bezpečnosti. Diamantové hlavice rôznych veľkostí sa používajú na rôzne časti tváre i tela. Pre každého zákazníka je zabezpečená 100% hygiena hlavice prístroja. Po každej procedúre sa menia a dezinfikujú.

Diamantová mikrodermabrazia patrí medzi najcielenejšie a najefektívnejšie formy povrchového peelingu kože. Patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Zákrok je nebolestivý. Vnímame ho ako jemné poštipkávanie chladného zimného vetra. Po zákroku pociťujeme mierne prehratie pleti, ako po másáži, čo sa môže odraziť na miernom začervenaní pleti. Odstránením povrchových vrstiev pokožky sa zlepšuje prienik účinných látok do kože, čo sa samozrejme efektívne využíva.

Hydrodermabrazia

Je podobne ako microdermabrazia procedúra na to, aby za pomoci malých granúl, ktorých úlohou je odstrániť povrchovu, staršiu vrstvu pokožky. Našim profesionálnym personálom je Vaša epidermis odstránena tak, že sa na rozdiel s microdermabraziou využíva vysoko tlakovým prúdom granúl na afektované miesto.

Chemický peeling

Čo je peeling už každá z nás veľmi dobre vie. Vďaka nemu pleť zbavíte odumretých buniek, nečistôt, farebne ju zjednotíte a dôkladným vyčistením pripravíte na ďalšie ošetrenie. Chemický peeling toho ale sľubuje ešte oveľa viac. Odborníci tvrdia, že chemický peeling pleť omladí, odstráni z nej pigmentové škvrny i drobné jazvičky po akné.

Chemický peeling je vhodný bez rozdielu pre všetky ženy a mužov, ktorí túžia pleť omladiť, rozjasniť a oživiť.

U nás v Derma LS Vám ponúkame 4 rôzne chemické peelingy

JessnerPeel je prvotriedne ošetrenie, ktoré je určené k odstráneniu celej vrchnej vrstve kože epidermis. Peeling sa skladá s jemných peelingových látok a kyselín. Vďaka ich pôsobeniu je možné zosvetliť oblasť s vysokou pigementáciou a ošetriť pokožku poškodenu slnečným žiarením. Dokáže takisto redukovať stredné až silné akné, jemní jazvy a stredne hlboké vrásky.

AgePeel Vďaka vybraným jemným AHA kyselinám, prenikne AgePeel rovnomerne do pokožky a dochádza k jemnej exfoliácii odumretých buniek z pokožky. Bohatý obsah kyseliny L - mandľovej a laktobionickej zaistí, že Vaše jemné ryhy a vrásky po aplikácii budú menej viditeľné. AgePeel takisto redukuje podráždenie a zápal pokožky.

WhitePeel je depigmentačný peeling, ktorý zaisťuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale. Vyššia koncentrácia kyseliny mliečnej spomaľuje tvorbu tyrozinazy (enzýmy zodpovedné za syntézu melanínu) na bunečnej úrovni DNA a napomáha odburávať melanín s epidermis. Pritomná kyselina fytová patrí k najfunkčnejším látkam, ktoré znižujú pigmentáciu a tým pádom znižuje obsah melanínu v pokožke. Výsledkom tohto procesu je celkový rovnomernejší tón pleti. WhitePeel je vhodný pre redukciu pigemntových škvŕn, povrchového melasmu a pozápalovej pigmentácie.

EyePeel je určený pre oblasť očí, kde sa nachádza menej tukových žliaz a preto sa tam vrásky začnú rýchlo ukazovať. So starosťou sa nemusí čakať lebo vrásky sa začínaju tvoriť už okolo 25 roku života. Toto ultra jemné a starostlivé neagresívne zloženie kyseliny je efektívne pre ošetrenie proti vráskam okolo očí.

Biologický peeling

BioPhyto je unikátna kombinácia ingrediencií od Christina, ktorá robí tento biologický peeling jeden z najefektivnejších ošetrení pre viacero problémov ako je tenká a citlivá pleť, defekty štruktúry a farby, mastná, suchá seborea, akné, postakné, predčastné starnutie, kuperóza a teleangiektacia. Dezinfikuje, upokojuje, naťajuje pokožku a podporuje krvny tok.

Rose de Mer - prírodný korálový peeling. 100% rastlinný peeling, ktorý je skvelou alternatívou chemického peelingu. Obsahuje minerály, rastlinné proteíny, vitamíny E, C, beta- karotén, stopové prvky a rastlinné kyseliny. Jeho nanášanie najrôznejšími spôsobmi umožňuje pružný prístup k riešeniu mnohých kozmetických problémov ako je aktívne akné všetkých stupňov komplikovanosti a ľubovoľnej lokalizácie, prevencia a liečba postakné, rozšírené póry, pigmentácia, jazvičky, infiltráty, stagnujúce škvrny, slnečné poškodenie pokožky, lentigo, keratóza, strata elastičnosti, hyperpigmentácia, postpeelingová, hormonálna, posttraumatická, predčasné starnutie, vrásky, strata tónusu a turgoru, kuperóza, omladenie pokožky krku, dekoltu, rúk. Rose de Mer v kombinácii s Fluoroxygen+C kombinácia línii ponúka rôzne efektívne riešenia: unikátny anti-aging, odstránenie rôznych prejavov hyperpigmentácie, akné postakné.

FACE-LIFTING
Vital Injector

Vital Injector 
Je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presné dávkovanie kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky. Týmto dosahuje lepší a trvanlivejší efekt na vypnutie vrások a hydratáciu pokožky. Vďaka takto aplikovanej kyseline hyalurónovej dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky. Ďalej dochádza k aktivácii a rastu kolagénových vlákien, čím pokožka získa lepší tonus a elasticitu. Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, mikro vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní, oblasť možno navyše výborne zakryť make-upom. Je to vynikajúca indikácia pre tenkú kožu na krku, dekoltu, okolie očí, pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej štruktúry kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka bude hydratovaná, omladená a vypnutá.

Aquafresh BR
Po lete omladenie pokožky, rozjasnenie a antipigmentácia. Hlavné benefity: Redukovanie vrások a zlepšovanie elasticity na základe generácie nových pleťových buniek. Revitalizácia unavenej a fádnej pleti za pomoci zlepšenia bunkovej proliferácii a redukovaní pleťových problémov. Redukcia a prevencia hyper-pigmentácii, zníženie syntézy melanínu a tým spojenú pleťovú pigmentáciu. Zníženie časom spojene pleťové fľaky a bodky. Čistá kyselina hyaluronová hydratuje pleť a uťahuje póry. Pre zvýšenie benefitu odporúčame spojiť s aktiváciou a relaxáciou pleti pomocou Laseru. Jedinečná forma kyseliny hyaluronovej, ktorá obsahuje revitalizačné zložky a peptidový komplex. Revofil Aquashine sa aplikuje do strednej až hlbokej vrstvy dermis ku korekcii stredných až hĺbkových vrások a záhybov, ako sú napríklad nasolabiálne ryhy a obnove kontúr a tvarov tváre.

Princess Rich
Hlavné benefity: Zdokonaľuje elasticitu a tónus tváre. Dodáva naturálne zdravé zhnednutie. Potláča znaky startnutia s okamžitým a dlhotrvácim efektom. Vysoká viskóznosť vypĺňa linky, vrásky a vytvára naturálny výzor. Princess Rich obashuje vysokú koncentráciu kyseliny hyaluronovej pre dlhotrvajúci omladzovací efekt. Kyselina hyaulironová a glycerol spolupracujú na zvýšení hydratácie pokožky. Takisto zlepšuje elasticitu, tonus a dodáva šarmantný žiar tváre. Derma LS odporúča tri ošetrenia v priebehu troch týždnoch.

Pluyral Booster
Hlavné benefity: Zmenšuje linky a vrásky tak, že zlepšuje hydratáciu pokožky. Roztiahnuté póry sa sťahujú späť do ich pôvodnej veľkosti. Redukuje výskyt akné. Špeciálne dizajnovaný Pluryal Booster pomáha nadobudnúť objem a znižuje znaky starnutia. Pluryal Booster je vysokokoncetrovaná kyselina hyalurinova s glycerolom pre prirodzené ošetrenie nedokonalosti pleti.

Dermaheal HSR
Hlavné benefity: Generácia nových pleťových buniek, redukovanie jemných liniek a vrások. Hydratuje suchú pokožku a udržiava optimálny balanc. Spevňuje elasticitu a indukuje syntézu kolagénu a elastínu. Dermaheal HSR je potentným roztokom pre obnovenie dehydrovanej pokožky. Obashuje kyselinu hyalurinovú, ktorá sa 1000 násobne viac zlučuje s vodou ako konkurenčné roztoky. Ďalšie peptidy, vitamíny, amino kiseliny a minerály podporujú požadovaný efekt.

Dermaheal Kmeňové bunky
Hlavné benefity: Ideálne pre vrásky, časom spojené starnutie a nežiadúcu pigmentáciu. Napomáha proliferácii kmeňových buniek v pokožke. Regeneruje poškodenú pokožku starnutím a vráskami. Posilňuje elasticitu indukovaním syntézy kolagénu a hydratuje suchú pokožku. Kmeňové bunky derivované z tukového tkaniva sú multi-potentné bunky, ideálne pre regeneráciu pokožky. Nano technológia napomáha infiltrovať hlavné ingrediencie ako rastový faktor a extraktované proteíny.

Dermaheal HL
Hlavné benefity: Unikátna kompozícia vyše 54 látok pomáha pri vypadávaní vlasov u žien ale aj u mužov. Indukuje vlasový rast a revitalizuje vlasové folikuly. Stimuluje krvnú cirkuláciu. Zlepšuje hustotu a plnosť vlasov. Ideálne pre vypadávanie vlasov. Hlavné ingrediencie ako IGF-1, bFGF, VEGF, Biotín, amino kyseliny, minerály a vitamíny napomáhajú pri hydratovaní, vyživovaní skalpu a vlasových folikúl.

Dermaheal LL
Hlavné benefity: Spevňuje pokožku, detoxikuje ju a vyrovnáva ju. Naťahovanie kolagenových vlákien a pokožky pri celulitíde. Eliminovanie nazberaných tukových tkanív a zabraňovanie akumulácie dalších. Ideálne pre dvojitú bradu, líca, krk, stehná, zadok a brucho. Aktívne ingrediencie Carnitine, Lecithin a Decapeptide-4 sú zodpovedné za znižovanie tukových tkanív, zrýchľovanie spaľovania a naťahovanie pokožky.

Radiofrekvencia

Zbavte sa ochabnutej pleti a získajte dokonalejší tvar tváre. Táto metóda vytláča chirurgické techniky na celom svete, pretože sa pri porovnateľných alebo dokonca lepších výsledkoch spája s menšími škodami a komplikáciami. V protiklade k mnohým iným metódam face-liftingu sa už pri prvom ošetrení podarí vyhladiť nielen pleť, ale i tkanivo pod ňou. Bez jediného rezu, bez vstrekov a celkom bez jaziev. Tvárová rádiofrekvencia je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Jedná sa o neinvazívnu techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pleti, zlepšuje hustotu, napätie, tón a jas pokožky a predstavuje impulz na naštartovanie telu vlastných omladzovacích procesov v pokožke - telo sa teda omladzuje samo. Rádiofrekvencia s úspechom lieči aj uhrovitú pleť s rozšírenými pórmi a jazvičkami, pretože urýchľuje obnovu poškodených tkanív, pomáha odstraňovať odpadové látky a riešiť zápalové procesy a sťahuje rozšírené póry. Pôsobením tejto technológie sa zlepší stav pleti o 5 - 10 rokov. Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu. ktoré chcú zlepšiť svôj vzhľad, bez toho, že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku. Rádiofrekvenciu je možné aplikovať aj častejšie - nie je potrebné obmedzovať sa na jednotlivé kúry - až pokiaľ sa nedosiahne omladenie podľa želeni.

Holistické ošetrenie

Althea Grey

Christina

Silk – Hodvábny lifting. Luxusná starosltivosť o pokožku vytvára dokonalé podmienky pre dosiahnutie harmónie duše a tela. Čarovná ároma veľmi jemných produktov s vysokým liftingovým účinkom Vám dodá teplo, pohodlie a uspokojenie. Vaša pokožka bude bezchybne hladká, žiarivá a hodvábna. Unikátna liftingová rada je založená na využití prírodných hodvábnych vlákien priadky morušovej v kombinácii s aktívnymi čínskymi bylinkami. Hodvábne vlákna su zdrojom prírodných proteinov (sericin, fibroin). Liečivé čínske bylinky majú výrazne tonizačné účinky, zvyšujú pružnosť kože, pomáhaju hojeniu rán a liečenie kožných vredov. Táto jemná procedúra poskytuje účinok okamžitého liftingu, viditeľne vyhladzuje vrásky a aktívne zvlhčuje a vyživuje pleť.

Flouroxygen+C, v tejto línii sa využíva kombinácia známych a veľmi dobrých osvedčených kozmetickych ingrediencií. Kyselina glykolová, kojová, mliečna, askorbová, aktívny retinol, rastlinné zosvetľovače a iné rastlinné výťažky a antioxidanty, ktoré efektívne potláčajú nadmernú produkciu melanínu a jemne odstraňujú odumreté bunky, urychľujú obnovu tkanív, stimulujú látkovú výmenu a zabraňujú tmavnutiu pigmentu. Procedúra nasicuje pokožku vitamínom C, ktorý je v suchom stave a aktivuje sa bezprostredne po jeho nanesení na pokožku. Fluoroxygen+C je unikátom v starostlivosti o pokožku s hyperpigmentáciou.

Forever Young, cieľom tohto ošetrenia je prevencia biologického starnutia pleti. Vyhladzuje drobné mimické vrásky, odstraňuje príznaky fotostarnutia, keratózy a zmeny štruktúry pleti. Základnými komponentmi tejto sady su omladzujúce bioregulačné peptidy EGF, ETF, aktívne hydratačné látky, protein a morské komponenty. Viditeľný efekt sa dostaví už po prvom ošetretní

Wish je exluzívne ošetrenie, ktoré pomáha navrátiť mladistvý vzhľad a krásu zrelej pleti. S vekom naša pokožka stráca omladzujúce a ochranné vlastnosti pokožky, vznikajú prvé známky starnutia, ľahke mimické vrásky, pigmentácia, zníženie tónusu a zmena kontúr tváre. Prípravky WISH na základe fytoestrongenov, silných antioxidantov, myorelazantov pôsobí proti viditeľným stopám stárnutia, pomáhajú uvoľnovať a vyhladzovať mimické vrásky, podporujú tvorbu kolagénou a navracajú pleti mladistvý vzhľad.

Fresh obsahuje kvalitné, výživné a hydratačné prípravky, vhodné pre rôzne typy pleti, vrátane citlivej. Prípravky rozjasňujú a povzbudzujú pleť, dodávajú jej pocit sviežosti a vypínania. Do ošetrenia sú zapojené čistiace prípravky obsahujúce ingrediencie rastlinného pôvodu. Jemne a dôkladne odličujú pleť bez podráždenia. Masky, gély a krémy z linie Fresh obsahujú extrakty liečivých bylín a sú obohatené o minerály, vitamíny, bambucký, makadamiový, mrkvový olej a olej z pšeničných klíčkov.

Muse je zameraná na maximálne uspokojenie vašej pleti a posilnenie jej základných funkcií. Vysoká aktivita prípravkov sa spája s príjemnou a nedráždivou konzistenciou. Po ošetrení je pleť rozjasnená, svieža a zamatovo dokonalá. Prípravky MUSE ideálne kombinuje staré, rokmi overené francúzske receptúry s využitím novej biotechnológie. Toto spojenie je zárukou vysokej kvality a účinnosti línie MUSE.

Un-stress. Stres znižuje efektivitu imunitného systému pokožky a robí ju náchylnejšou a menej odolnejšou voči vonkajším vplyvom prostredia ako sú UV, fajčenie, nekvalitná strava a podobne. Un-stress je určená pre riešenie týchto estetických závad ako sú podráždenie, svrbenie, vráskatá, suchá koža, strata farby, prílišná mastnota pokožky, zvýšenie citlivosti a iných komplexných symptómov. Prípravky nasycujú pokožku potrebnými elementami pre odstránenie dôsledkov stresu a zaisťujú potrebnú kontrolu. Obsahujú pre pokožku životne dôležité látky ako ceramidy, kolaxyl, kvintensin, probiotické laktobaktérie, glykolovú a mliečnu kyselinu, šťavy plumerie a rastlinné extrakty, ktoré pomáhaju znižovať prejavy stresu. Posilňujú funkčnú schopnosť buniek a udržujú vodnú rovnováhu pokožky. Účinne bojujú proti voľným radikálom, spomaľujú predčasné starnutie pleti a dodávaju energiu.

 

Laser

Pre tých, ktorí by radi zastavili proces stárnutia pleti, bez využitia radikálnych zákrokov je laserová metóda tou pravou. Laser napína ochabnutú pleť, aktivuje kolagénové zdroje v pokožke, prispieva ku korekcii jemných vrások. Je účinným prostriedkom k zvýšeniu elasticity pokožky, ktorého efekt je veľmi prirodzený. Laserovú terapiu odporúčame ako pravidelnú kúru. Pri ošetrení sa mení polarita bunečnej membrány, zvyšuje sa elasticita a hydratácia pleti, je vynikajúci na ošetrenie aknóznej, nečistej pleti, hojí malé ranky, stimuluje herpes, lieči poruchy rastu vlasov. Laser je plne všestranný, preto ho možno pre lepší efekt, kombinovať so všetkými zariadeniami v našom štúdiu. Najčastejšou aplikáciou laseru v kozmetike je riešenie problémov s akné a najrôznejších dermatitíd. S tým súvisí aj liečba jaziev a jazvičiek po akné, úrazoch, odstraňovanie mikrojazvičiek a mikropopálenín po depilácií. Biostimulačný laser likviduje hematomy, ktoré sa osvetlením lepšie vstrebávajú. Biostimulačného účinku sa využíva k vyhladzovaniu vrások, netreba však zabúdať na celkový stimulačný proces vlastnej regenerácie pleti. Laserový lúč pôsobí na bunky ako svetelný vitamín, urýchľuje bunkový metabolizmus. Pri ošetrení sa mení polarita bunkovej membrány, zvyšuje sa elasticita a hydratácia pleti. Má protizápalový a hojivý účinok. Môže sa aplikovať na všetky typy akné, nečistú pleť s rozšírenými pórmi. Biostimulačný laser je neoceniteľným prístrojom v našom štúdiu.

Doporučujeme po zhodnotení pleti a stanovení diagnózy dodržať program ošetrení. Účinok sa dostaví po celej kúre alebo priebežne.

Kozmetické masáže

Althea grey
Klasická
Antistresová
Mikromasáž očného okolia
Future
Trapézy
Dekolt

LÍČENIE
Denné
Večerné
Spoločenské
PERMANENTNÝ MAKE-UP
Obočie
Linky
Pery
OČI
Trsy
Trvalá na mihalnice
Obočie
Farbenie mihalníc
3D
DEPILÁCIA
Nad hornou perou
Tvár
Predlaktie
Nadkolenie
Celé nohy
Plavkový strih
Podpazušie
Celé ruky
Chrbát
Hruď
Predkolenie
Ruky
PLAZMATICKÁ CHIRURGIA
Blefaroplastika - horné viečka
Odstránenie výrazných línií
Odstránenie vrások - glabella a čelo
Odstránenie fibrómov/bradavíc 1ks
Odstránenie kožných výrastkov (4ks)
Odstránenie kožných výrastkov (nad 5ks)
Odstránenie rozšírených žiliek na tvári
Odstránenie pigmentových škvŕn
Omladenie tváre (vrásky, akné, pigment)
Omladenie dekoltu
Liečba akné
Čerstvé jazvy po operácií
Strie
MANIKÚRA / PEDIKÚRA
Služby derma ls štúdia sú určené pre široký okruh zákazníkov. Pozývame Vás do nášho dermatokozmetického centra, v príjemnom prostredí ponúkame:
Manikúra
Manikúra

Mokrá
Suchá

Lakovanie

Klasické
Francúzske
So zdobením

Naše značky

Orly

SpaRitual

Shellac

Mavala 

Gellak

Ďalšie služby

Gelové nechty
Odlakovanie
Peeling ruk
Maska
Zdobenie
Parafín

Wellness manikúra
Odlakovanie
Peeling
Pedikúra
Medicínska
Mokrá
Kombinovaná
Lakovanie
Shellac
Peeling
Masáž nôh
Maska
Odlakovanie
Kamienok
Parafin
Mobilné služby
V pohodlí Vášho domova

v meste €2.00

mimo mesta €4.00

KADERNÍCTVO
Služby derma ls štúdia sú určené pre široký okruh zákazníkov. Pozývame Vás do nášho dermatokozmetického centra, v príjemnom prostredí ponúkame:

PODOLÓGIA
Pre našich pacientov sme pripravili ošetrenia nechtov a kože nôh pomocou špeciálnych prístrojov , v kombinácii aj s laserovým ošetrením pri určitých ťažkostiach, aby sme vedeli čo najefektívnejšie a najmenej zaťažujúco pre pacienta odstrániť rôzne ťažkosti.
Podológia
Orthonyxia - rovnanie nechtu

Rovnanie zarasteného nechtu bez potreby chirurgického zákroku

Podofix - nechtová špona

Narovnanie nechtu pomocou aktívnej špony, ktorá je vhodná pre všetkých vrátane deti a diabetikov. Inovatívne narovnávanie nechtu pomocou špony Podofix je bezbolestné a okamžite sa prispôsobí Vášmu nechtu.

COMBIped

Jednostranná špona, ktorej háčik sa zavedie pod necht a ťahovým pôsobením vyrovnáva zarastajúci necht.

Nechtová protetika - nechtové náhrady

Dotváranie celého alebo čiastočného nechtu pre doplnenie funkčnosti a estetickosti Vašej nohy.

Výroba nechtovej platničky
Doplnenie nechtovej platničky
Spevnenie nechtovej platničky
Kontrola nechtovej platničky
Diabetická noha

Odporúča sa pravidelné navštevovanie pedikúry z dôvodu správneho strihania nechtov a odborného odstraňovania vzniknutých otlakov.

Nechtová protetika

Nechtová protetika nie je len kozmetická úprava vonkajšieho vzhľadu nechtu, ale ponúka aj rozsiahly liečebný efekt. 

Palmoplantárna keratoderma

Je abnormálne zhrubnutie chodidiel, môže dochádzať k vzniku mozoľov a viesť k ťažkostiam pri chôdzi. Je spôsobená infekciami, alebo ako vedľajší účinok liekov. Podľa prejavu ochorenia ošetrenie spočíva v mechanickom odstránení prebytočných zrohovatelých štruktúr. Odporúča sa, pravidelné navštevovanie podológie.

MASÁŽE
Jedine v našom centre Vám masér dôkladne poradí v súlade s Vašimi požiadavkami a potrebami. Samozrejme si môžete skombinovať Vašu obľúbenú masáž s časovým rozhraním od 30 do 90 minút.
Masáže
Regeneračné masáže

Klasická masáž

Športová masáž

Reflexná masáž

Lymfodrenáž

Reflaxná masáž chodidiel

Bankovanie

Jemné uvoľnujúce techniky

Relaxačné masáže

Relaxačná masáž

Aromaterapeutická masáž

Medová masáž

Čokoládová masáž

Lávové kamene

Doplnkové procedúry

Taping

Bemer 3000 (Magnetoterapia)

derma.studio@azet.sk
+421 907 602 015
facebook
twitter
derma.studio@azet.sk
+421 907 602 015
facebook
twitter